GP Turovec 2024

Sportovní areál Turovec 7.9. od 14.00 h ožil rodinami s dětmi, fanoušky, závody a krásnou atmosférou. Počasí vyšlo na výbornou, závodníků bylo mnoho a krásné ceny a medaile byly rozdány. Letos Turovec a všichni, kdo jste přišli a přijeli( a že Vás bylo) opět podpořil Nadační fond P3tule. Náš stánek NFP3TULE byl v obležení, děkujeme a jsme rádi, že se líbí a proto sledujte nadále náš motýlí e-shop @p3tule_nf, nabídku budeme rozšiřovat😇 Konalo se i velké překvapení, kďyž se na místě objevil Manadalorian z Hvězdných válek a ten provedl všechny závody a fandil. Zpestření pro všechny a náš obdiv jemu. Ani horko ho prostě neodradilo, děkujeme 😇Děti dětem, o tom závody byly. Na konci se konalo tradiční charitativní kolečko, a šli všichni, bez ohledu na věk a fyzické možnosti. Šlo se pro ty, při kterých teď štěstí moc nestojí a vstoupilo jim do života vážné onkologické onemocnění. Ale ta energie, kterou všichni vložili letí až k našim onkobojovníkům🙏🏿 9.360 Kč je částka, kterou vyneslo charitativní kolo, neskutečné, ale je to tak🦋🙏🏿A k tomu plná kasička svědčí o tom, že jste tu pro děti, které teprve ke svému cíli směřují 🦋Sportovní areál Turovec a všech organizátorů si nesmírně vážíme. Vaše vložená pozitivní energie je timto závodem nasátá. Děkujeme za krásnou sobotu pro dobrou věc a zase za rok🙏🏿 Váš NFP3TULE Šárka Petr a 🦋