Amy

Jsem Saša, tatínek Amy. Jako první bych Vás chtěl pozdravit a hlavně bych Vám chtěl přiblížit život mé milované dcery Amy.
Když ji byly 3 měsíce všimli jsme si s kamarádem, který u nás byl na návštěvě, že Amy má levé očičko průhledné. Druhý den jsme jeli k obvodní lékařce, která díky mému handicapu( sám jsem v dětství o levé oko přišel kvůli nádorů retinoblastom) nic nepodcenila. Ve Fakultní nemocnici Motol nám oznámily smutnou zprávu , že Amy má totožný nádor jako já a že ji teda musí v nejbližších dnech oko vyoperovat .
Oko ji bylo tedy odebráno a jako rodina jsme prošli moc těžkým obdobím, přišli jsme o byt a zažili to, co nechce zažívat žádný rodič. Velmi se vše podepsalo i na naší psychice a celkově život nabral jiné obrátky.
Kďyž byla Amy propuštěna, jeli jsme k rodičům a asi tři nebo čtyři měsíce byla Amy v pořádku a až v prosinci, kdy jsme jeli na kontrolu byly zjištěny další nádory v druhém očičku, které ji nyní léčí chemoterapiiemi. Lékaři se pokouší ho zachránit. Velmi si práce lékařů vážíme, je skvělá a i celá péče a komunikace s nimi.Oslovili jsme o pomoc Nadační fond P3tule, neboť pojišťovna neplatí oční protézku a bohužel máme minimální finanční prostředky. Máme ještě kloučka, který vším velmi trpí a potřebuje Intenzivní péči. Velmi sháníme byt a šetříme na možnost pronájmu. Bohužel na zařízení nám nezbývá. Děkujeme velmi NFP3TULE, že nám bude nápomocen v naší tíživé životní situaci. Tatínek Amy💙Naší milí dárci, pojďte nám pomoci a podpořme tuto rodinu. Prvotně naše síly budou zaměřeny na koupi oční protézky a postupně budeme shánět prostředky na základní vybavení bytu. Proto jsme tady a nenecháme je v tom Šárka a Petr #nfp3tule č.účtu NFP3TULE č.265489462/0600 Děkujeme 💙💙💙