Jiřík

Plníme přání Jiříčkovi, 4 letému statečnému onkobojovníčkovi. V prosinci byl Jiříčkovi diagnostikován Neuroblastom, velmi závažné onkologické onemocnění. Jiříček má před sebou dlouhou léčbu a moc si přeje iPAD, protože moc rád sleduje pohádky 💙 Jiříčka můžete podpořit na transparentní účet č.265489462/0600. Všem kdo Jiříčka podpoříte, velmi děkujeme

 

Jiříčkovi plníme přání, statečnému 4 letému bojovníčkovi. Má vážné onkologické onemocnění a tráví mnoho času v motolské nemocnici. Má sestřičku Verunku, která si ho moc přála vidět a povedlo se💙 Tahle nemoc dokáže vzít mnoho, ale lásku, naději a chuť nikdy se nevzdat nikdy!!!

 

Splněné přání malému bojovníčkovi Jiříčkovi 🙏 Jiříček je nyní po náročné operaci, kdy mu byl vyoperován nádor a z tabletu, který byl překvapením má obrovskou radost. Jiříček má ještě dvě sestřičky a moc mu bylo líto, že ony nic nedostanou. Není tomu tak, poslali jsme panenku té starší a Verunce jsme poslali malé drobnosti. Je to skvělý brácha 🦋🙏Jiříčkovi přejeme z celého srdce jenom to hezké a nejvíce zdraví.